Dlouhá cesta a poděkování partnerům | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Dlouhá cesta a poděkování partnerům

Zveřejněno 8.5.2020

Na Dukle nám začalo nové pokoronavirové tréninkové období. Eli se nemohla dočkat. Denně slyším, jak se těší na trenérku Eriku, jak pojede na „dukličku“ a… hned na prvním tréninku odmítla jet zpět domů. Po hodině intenzivního „tělocviku“ nastoupila se staršími na druhou. 

Ani poté nehodlala opustit stadion a rozhodla se ručkovat sem a tam po vodorovném zavěšeném žebříku. Povolila až se slibem, že ve středu může také přidat druhou hodinu :-)

Motivace, sny, dril a přesto zábava. Denně tedy trénujeme více, než se učíme v domácí škole. Třikrát týdně nám trénink zabere i s cestou polovinu dne. Jeden z rodičů má nové zaměstnání. Na příštích… minimálně 12 let :-)

Dlouhá cesta na první Olympiádu v roce 2032. 

Dnes s radostí a hrdostí mohu poděkovat těm, kteří se rozhodli E-lišku Annu v jejím odvážném a velkém snu doprovodit, podpořit jí! 

Nově vítám mezi důležité a silné partnery s vizí společnost Addera sport, díky níž se malá atletka může i s doprovodem věnovat naprosto ideálnímu doplňkovému sportu pro mladé běžkaře a běžce, který je velmi šetrný k tělu a umožňuje širokospektrální posilování. Sportovní koloběžka! RunBike :-)
Osobně děkuju Radkovi a Janě! 

 

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(9.5.2020 18:49:45)

Máme sbaleno!!!:)))

(9.5.2020 19:50:24)

To je  dobře :-)

(9.5.2020 18:23:36)

...no...tak a jsem v rozpacích...:) ,Blani není za co  děkovat  jsme rádi ,že můžeme  ...

(9.5.2020 18:29:06)

Už teď se chystejte, za 12 let vás čekají volňásky na VIP tribunu Olympijských her... :-)