Když přijedou přátelé | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Když přijedou přátelé

Zveřejněno 28.7.2019

Fanynky a fanoušci, po letech kamarádi a přátelé, nejmilejší návštěvy u nás pod Královnou Dolomit. Letos vás už bylo požehnaně, vlastně co týden od května, to někdo. Plánovaně i ne, ale pokaždé super setkání, nové zážitky, nápady a společné chvilky. 

Michal s rodinou v karavanu, Ivča s rodinkou v přívěsu, Jana s mužem v teréňáku, Radek s rodinkou ve stanu, Míša v glampingu, babička Naďa v našem přívěsu s představbou, navíc hromada nových kousků, jejichž jména ani neumím vytáhnout z paměti, kolik jich je - prostě děkujeme, že nám pomáháte vytvářet krásný český mikrosvět v tom italském chaosu. 

Dnes zvu do galerie, kde najdete pár náhodných fotek z našich marmeládovo čarodějnických grilovaček a opékaček…

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(2.8.2019 10:56:56)

Po skorotýdení aklimatizací po návratu z ráje , jsem schopen zase sem něco napsat. Takže , bylo u vás krásně! 

(2.8.2019 14:39:12)

Ráje netřeba opouštět... :-)

(2.8.2019 19:31:58)

To je pravda...po každém opuštění ráje vašeho jsem blíž tomu se vrátit k vám nastálo :-) 

(28.7.2019 19:18:35)

Blani, to my děkujeme Vám! Vracím se ráda, vždy objevím něco nového! Indiánky povyrostou, pan P. má delší fousy, ochutnám všechny nové grapy a marmošky...načerpám energii z velehor...a když odjíždím, těším se na příště! ❤️

PS: a Tebe musím vždy obejmout, bo mi to všechno stále připadá neskutečné :-)

(28.7.2019 19:32:47)

Jani, když se u nás kamarádi i běžní hosté loučí a povídají, jak žijeme v ráji, jak závidí (v dobrém) a jak se jim z pohádky nechce, uvědomuju si já, že je tu cosi výjimečného... vlastně dokonale vše :-) Jeden si rychle zvykne. Nás čeká obří změna, ale tohle bude nafurt náš domov... A doma vždy kamarády s nadšením uvítáme!