La Marmolada na GO v Brně | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

La Marmolada na GO v Brně

Zveřejněno 29.1.2018

Tak, a máme to za sebou :-) První nemarmeládový veletrh. Moc jsem o světě hotelů, cestovek a kempů nevěděla, netušila, co čekat a jak naše prezentace dopadne, ale když už jsme našli odvahu utratit pár desítek milionů za tuhle pustinu, pak její „prodávání“ na veletrhu musí jít, i kdyby nechtělo :-) Přivezli jsme do Brna plný auto propagačních materiálů nejkrásnějších hor planety a našeho koutku světa… a taky nový kempový katalog - hele, sama jsem si ho navrhla, graficky připravila k tisku a čekala, co se stane :-)

Katalog měl stejný úspěch, alespoň jste mi to povídali, jako samotná netradiční prezentace La Marmolady. Vyprdli jsme se totiž na unifikovanou nabídku bledých stánků, vzali si jen volnou plochu a na ni postavili náš expediční Land Rover. Na jeho střechu pak stan. A do stanu Mii hafhafa. Do kufru jsme „instalovali“ kancelář, přidali nepostradatelný kávovar a prkno na krájení špeků a salámů. Basta. Pak jsem se postavila před auto, do ruky katalog, na sobě triko The Legends of Dolomites a každýho, kdo prošel okolo, pozdravila :-)

Děkujeme všem, kdo se zastavil, kdo dorazil vyloženě pobýt chvilku s námi, kdo si vzpomněl! Děkujeme budoucím klientům a nezapomeňte, navíc nad věci z katalogu tu pro vás máme super duper apartmán přímo na nejdelší dolomitské sjezdovce. Vybavený, zařízený, připravený pro šest kusů (dvě ložnice) a s garáží v domě! Za dvacku na kus a noc. Naprosto nepřekonatelná nabídka! 
Na další veletrh už se těšíme!

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(31.1.2018 07:14:50)
Blani, mrzí mě, že jsem to nestihla do Brna. Katalog vypadá úžasně. A pobyt u vás pod horou ve stanu v létě byla pecka.
(1.2.2018 00:50:34)
Rádi bychom Tě viděli... v Brně i opět u nás! nějak si to zařiď :-) Pusu x 4
(1.2.2018 08:13:41)
Děkuji moc.
(30.1.2018 20:15:05)
Milá paní Blanko, my tam byli taky, boží, katalog je super; měli jsme velkou radost se setkání. Naďa a Mirek Markovi
(30.1.2018 22:36:06)
Já moc děkuju, bylo to príma a budu se těšit u nás :-)
(29.1.2018 23:28:32)
Zdravím Vás Blanko. Bohužel jsem se nemohl přijet podívat, i když to bylo původně v plánu. Jak to tak čtu, jak jste pojala prezentaci, myslím si, že to byl dobrý nápad. Sedět ve stánku za pultíkem a ve "vnitrobloku" se setkávat s V.I.P. to je o ničem. Když nic jiného, tak Lanďák jistě zaujal v záplavě stánků, a pak už to bylo jen a jen na Vás. Připomíná mi to jednoho moto cestovatele, který když chtěl na moto salonu upozornit na svoje vyprávění, tak stačilo nastartovat jeho expediční potvůrku a trošku protůrovat motor. Lidé se rychle seběhli a co že se to tam děje. Ti správní. Ti ostatní si mysleli o bláznech.
(30.1.2018 22:36:58)
Raději ať si myslí něco o bláznech, než... :-) Děkujeme a budeme se těšit v létě u nás!