Mám rám od Mistra! | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Mám rám od Mistra!

Zveřejněno 24.8.2015

V květnu jsem dostala ocenění za Nejprodávanější knihu MF za rok 2014. Toho si sakramentsky vážím, ale… jako ostatní diplomy, ceny, medaile a certifikáty, i tato vzácná výroční cena se potkala s osudem jménem „půda“. Mám to tam pěkně na hromadě, říkám omluvou, ale kdyby je chtěl někdo vidět, nevím, nevím, dost se to tam přesouvá sem a tam :-) Ale pan P. to viděl jinak, trochu se na moje macešské chování k „pozůstatkům popularity“ zlobil, potají z půdy diplom vynesl a odvezl jednoho krásného dne do Prahy.

Rámovali u rodiny Brůžků, u pana Rámaře i jeho předků:  Zrzavý, Lada, Lhoták, Born, Kubín, prostě jména, která nejsou zapsána do vody! A dnes, před chvilkou, kulím oči - partner se vrátil z hlavního města, kam vezl marmelády pro Jeho excelenci (o tom příště :-)), tedy, kulím oči, bo jsem dostala svůj vlastní rám od Mistra Viktora Brůžka z Betlémské ulice!

Děkuju panu Brůžkovi za rám, děkuju panu P., že se zlobil, děkuju MF za vydání Příběhu opravdové vášně a cenu, a děkuju vám všem, kteří jste z POV ten bestseller udělali!

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit