Marmelády k vám domů a pektin též | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Marmelády k vám domů a pektin též

Zveřejněno 17.6.2020

Sezona jahod v plném proudu, meruňky na cestě a rebarborová marmeláda skorem v hrnci. My jsme připravení! A Ty? Máš čistý citrusový pektin v nejlepší světové kvalitě? Nemáš čas marmeládovat, ale moc si přeješ pořádnou porci luxusních džemů doma? OK, pak napiš! 

Pektin posíláme denně v balení již od 50g (na cca 5 kilo ovoce). 

Marmelády celý červen rozesíláme ve formulce: ZAJÍC V PYTLI!  Napíšeš, že si přeješ Zajíce v pytli, kterého jsme i pro tentokrát ocenili na 700 Kč, včetně pelíšku, zadeklování a přepravy, a na druhý den k Tobě putuje Českou poštou. 

Psát můžete na email blanka@blanka-milfait.com, nebo přes WhatsApp na náš telefon 604 949 187. Odesíláme jako vždy obratem a akce má trvání celý červen!  

ZAJÍC V PYTLI? 
No jasně, protože ani počet, ani objem, ani obsah si nevolíte, jen napíšete, že chcete zajíce v pytli! Tím pádem víte, že co ZAJÍC, TO 3 KOUSKY a přesně daná cena. Jistě, balíčků, tedy zajíců si můžete objednat třeba tucet :-)

Tedy, tři střední kousky dělají součtem vždy 700 Kč i s poštovným! Dělí Tě od nich jen jeden jediný email! 

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(26.6.2020 09:47:03)

Zdravím a potvrzuji přijetí Zajíce v pytli, který mě velmi příjemně překvapil.

Zatím se jen na tu krásu dívám, ale asi dlouho neodolám  Se všemi třemi marmeládami jste mi přišli do chuti. Krásně zabalené a milý dáreček, jako ochutnávka hořčice navíc.

Děkuji a doufám, že se někdy i na zámek Zalužany přijedu podívat.

Lenka

(27.6.2020 16:56:27)

Děkujeme a budeme se moc těšit!!! 

Dobrou chuť a krásné léto!!!