On plánuje můj (další) předčasný porod? | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

On plánuje můj (další) předčasný porod?

Zveřejněno 7.10.2019

Jak jinak si mám vysvětlit to, co jsem našla v jeho pracovně. Našla náhodou, samozřejmě, nejsem stíhačka :-) Objekt ležel na komodě jen tak, nezakrytý, nemaskovaný, bez vysvětlivek. 

Koneckonců, je to tak objemné, že do záchranářského batohu, kde je například defibrilátor, dlahy, límce a snad tuna nejrůznějšího vybavení pro předlékařskou první pomoc, se mu to už nevešlo. Špatně skrytá provokace? Fakt se připravuje? Jako, co to má znamenat, ptám se?

Kouká poměrně odzbrojujícím pohledem, nelhal by mi, a tak… sakryš kápni božskou, povídám. Ukáže fakturu od zásilky a opravdu, mezi položkami není žádné Rescue vybavení pro předčasný porod, ale Rescue popáleninový balíček. Skladník našeho dodavatele asi neměl den, nebo někde slyšel, že rodím zásadně o chvilku dřív a na místech či v dopravních prostředcích, kde by se to vše, co inkriminovaný set „předčasný porod“ obsahuje, docela šiklo :-) 

Stejný den volali ze středočeské záchranky, kde je muž s jeho AED a záchranářskými kurzy zaevidovaný v síti prvních pomocníků. Volali, aby vyzkoušeli dobu reakce a stav mašiny :-) Tak mají jistotu! A vy/my taky! 

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(7.10.2019 19:34:51)

A víš Ty co? Máš doma poklad! 

(7.10.2019 19:49:26)

A víš Ty co... JÁ VÍM  A SEKÁM LATINU :-) Dnes jsme byli na Orlíku, 2 hodiny courali lesy, sbírali kaštany a poznávali po listech stromy. Ví, kde je mnoho staletých listnáčů a já jen zírala v údivu. Bylo to kouzelný, víš, byla tam hluboko v lese cestička a podél ty kaštany, menší, ale plné, on nás zavěšoval na větve, vysazoval do korun a my mu třásli dolů tu krásu... Pro někoho hloupost, pro nás absolutno... 

(7.10.2019 19:56:36)

Kaštany mám moc ráda a nosívám je po kapsách. Posílám pusu všem a brzy naviděnou!

(7.10.2019 21:16:47)

tak to by se Ti tu líbilo, nikdo z nás už v kapsách místo na nich jiného nemá :-)  Pusu a brzo!