Pozvánka na Letenskou pláň | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Pozvánka na Letenskou pláň

Zveřejněno 22.7.2020

Do běžeckého programu naší malé atletky na měsíc červenec, byl operativně na poslední chvilku vložen nový závod Run For Help, na který vás srdečně zveme! Přijďte fandit E-lišce na pražskou Letnou již tuto sobotu 25. července! Létající anděl se moc těší na vaši podporu!  

Eli startuje ve 14 hodin a určitě ji poznáte na dálku :-)

Pozor, důležité upozornění: pořadatel seriálu Běhej lesy byl nucen díky C-19 situaci na Moravě natolik změnit formát účasti nejmenších běžců, že se nejspíše do Bílé nepodíváme. Formát postrádá společné soutěžení, vyhlášení vítězů v místě i přítomnost fanoušků na startu a v cíli. Naše rozhodnutí je téměř 100% - prosím tak fanoušky, kteří se via instagramový profil @flyingangel2013 chystali na Moravu E-lišku podpořit, aby se případně operativně spojili příští týden s naším týmem a potvrdili si stav. Děkuji za pochopení.  

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(23.7.2020 07:37:18)

Beru na vědomí a budeme ve spojení.

A posílám alespoň na dálku pozdravy Vám všem ❤️❤️❤️❤️❤️

(23.7.2020 08:27:33)

Děkujeme a budeme se těšit! 

(23.7.2020 06:38:12)

Ahoj holky, na sobotu se taky moc těšíme. Snad vyjde i počasí. :-) Eli to má jasný, bude na 100% první, o tom není pochyb. ;-) Teď jen doufat v to, aby byla na stupínku i Šárka, aby byly holky spolu. Bylo by to moc pěkný. Jinak co se týče těch Beskyd, my tam sice budeme na dovolený, ale tu Bílou jsme taky odpískali. To by byl závod o ničem. :-( A myslím si, že to odpíská hodně dětí... Blani, ty v tý Praze budeš taky ? A proč nestartuje i Mia ?

(23.7.2020 08:39:43)

Pěkný den, ahoj, tak nezapomeňte, na rozcvičku společnou, jak se domlouvalo... :-) Určitě si to holky spolu užijí. Já tam nebudu, mám kurzy na akademii a víkendy mám zaazděný... 

S tou Bílou je to škoda, ale takhle je to naprosto o ničem. Poběží čert ví kde a 100% mimo startovní zónu, jak psali, také po jednom a bez vyhlášení... Když si vezmu, kolik stojí startovný a cesta, pak je to celé na prd :-( Závod měli přeložit, aby z toho byl závod, společný zážitek. Ale protože je v místě vyprodaných na 450 lůžek ubytovacích, dospěláci by přeložení nepřekousli, bo by jim nikdo peníze za hotely nevrátil... atd., atd.   

No a Mia? Díky některým rodičům, kteří se chovají, jak se chovají, tahají děti po trati, přenáší je, poráží děti, které nejsou jejich, cpou se na první lajnu spolu s dětmi... až se zdá, že je to jejich závod, ne dětí, jsme se na to vykašlali. Prostě se nám to nelíbí. Mia trénuje s Eli dnes a denně, moc ji to baví, ale tohle není dobrá příležitost.