Prý i na nás jednou dojde | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Prý i na nás jednou dojde

Zveřejněno 7.1.2019

Šílená agentka východoněmecké tajné služby (i) o mé dceři tvrdí, že by v dospělosti mohla mít sklony k neonacismu.  O druhé také. A Max Teo prý má též našlápnuto do pekla. Proč, ptáte se?! Budiž: holky mají culíky a Marmeládový princ bude mít jistě po tatínkovi svaly! A to je podle sociálních inženýrů od sousedů, pod ideologickým dohledem Angely z rodu Merkelů, první toho jména, královny Němců a prvních přistěhovalců… problém. A už teď mě mrzí, že jsem do toho ten oblíbený seriál zatáhla! 

Jako nedělám to, česká média nečtu, není důvod, postrádají jakoukoli informační hodnotu, věřit jim nejde a…, ale nedávno jsem omylem načetla jednu mainstreamovou stránku. Hrůzou jsme se posadila a zavolala muži, aby potichu posbíral všechny sukénky indiánek a spálil je! Proč? 

Psali tam, že parta aktivistů z kontroverzní nadace Amadeu Antonio Stiftung, kterou vede kdysi prominentní bolševická „novinářka“ NDR Kahaneová, podle médií též aktivní donašečka komunistické tajné policie Stasi, zahájila boj proti tradiční výchově, oblékaní a… úpravě vlasů dětí. Ano, jeden by se mohl smíchy potrhat, mávnout rukou nad šílenstvím zestárlé agentky, kdyby… Ano, kdyby tuto zvrhlost nesponzorovala socialistická ministryně „pro otázky rodiny“ Giffeyová. 

Německá vláda dotuje, a úderným úvodem ministryně podpoří vydání brožurky, která putuje do německých školek, aby soudružky vychovatelky poučila, jak se rozeznává budoucí extremistka či extremista. Šedesát stránek kádrování a poučování, šedesát stránek nálepkování a vymývání mozků – instrukce, jak zakročit, tak ty samo nechybí. A co soudružce vadí? Na co mají ve školkách dávat pozor?

+ dítě se straní kolektivu, nehraje si s ostatními
+ dítě nevypráví o tom, jak trávilo víkend 
+ holčičky nosí sukně 
+ holčičky mají upletené copánky 
+ holčičky pomáhají v domácnosti 
+ holčičky jsou vedené k ručním pracím 
+ chlapci mají svaly
+ rodiče si stěžují na genderové hlouposti ve výchovném systému státu  

To vše indikuje, že jsou děti vystavené fyzickému drilu a výchově charakteristické pro rodiny s pravicovým zaměřením. Rudá špionka doporučuje, aby „někdo“ předvolal rodiče k podání vysvětlení, jak to u nich doma je s tím nebezpečným radikalismem. 

Dočetli jste až sem a smějete se? Pozor, on vás ten smích přejde, protože tohle je jen to, co nám dějí k nahlédnutí. Do podobných strašidelností přivádíme děti, se sklopenou hlavou zrůdnosti přijímáme a bojíme se, aby na nás někdo neukázal, pokud bychom „držkovali“. Už to nejsou oni, ti šiřitelé včerejších šílenosti, nad kým kroutit hlavou a koho doporučit na vyšetření, ale my! Prý my! My, co dětem dáváme z lásky pusu na pusu, koupeme se společně nahatý a plácneme je přes prdýlku, když zlobí přes míru. Jsme to my, kdo se budeme zodpovídat inkvizitorům, neb vedeme děti k řádu, k pomáhání mamince, k respektu a úctě, duševní i fyzické zdatnosti a rezistenci, k čistotě a k upraveným vláskům… v našem případě blonďatým a v copánku, který se vzadu dotýká sukénky vždy dobře vyžehlené, jejíž okraj precizně zařezává s „těžkými botami až nahoru zavázanými“ :-) Že mě ten smích a ironizování taky přejdou, říkáte…?! 

No a pak je ještě varianta je nevychovávat. Neřešit nic. Oblékání, vlásky, boty… ani názory. Už vůbec ne chování. Prostě nic.  Liberalizace školství a výchovy se tomu moderně říká. My to tlumočíme jako „cesta do pekel“.  Samo české ministerstvo školství s tím už má vlastní trable. Šikana. Tvrdá, nebezpečná, likvidační. Šikana, ze které není cesty. Tedy, byla by, ale nikdo nemá koule se po ni vydat. Dnes už ne. Podle České školní inspekce jen loni řešila třetina škol tento problém. Špička ledovce prý. Učitelé i školy se totiž šikanu bojí přiznávat i hlásit. A tak bují vesele o 106. Ach ano, zapomněla jsem upřesnit, jedná se o šikanu učitelů dětmi. Čtete dobře! Další meta? 

Na západě stále častější. Zadělávání si na pořádný průser přehlížením. Kousek od nás, na úpatí Dolomit, nedávno policie přijela do školy s autobusem. Došlo na zatčení všech studentů jedné střední školy (jedné třídy) v našem „okresním“ městě. To, co si mládež dovolovala k profesorce, dlouhodobě a intenzivně, ocenila místní policie předáním obžaloby k prokuratuře pro nezletilé v Benátkách. Na každého jednoho. 

Včera jsem dostala pozvání k zápisu do základní školy v Rocca Pietore, kam Eli spadá bydlištěm. Ani náhodou. Však víte. Škola doma. V sukénce. S copánky. Možná i ty vysoké boty. Protože kdyby tam „potkala“ hluboce nebezpečný až odpudivý názor, se kterým český přeborník na školství Miroslav Hřebecký ohlupuje populaci, tedy, že k problémům, kdy děti šikanují učitele, dochází v případech, kdy „škola neopustila tendence dávat dětem direktivní příkazy, bo u dětí zvyklých na liberálnější výchovu (!!) toto naráží a reagují protitlakem“, asi bychom se museli rychle a daleko… stěhovat.  
 

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(11.1.2019 17:02:42)

Ahoj Blani, co tak tu oázu nazvat "Poslední bašta zdravého rozumu", protože se mi to jeví, že ten zachází na úbytě. U nás to máme vyjasněno. Když tak zase postavíme salaše, odchováme ovečky a krávy a slepice, pracovat umíme a vyhlásíme samostatné Valašsko. Určíme hranice. Jen si nejsem tak úplně jistá, protože i některé zvlášť vypečené exempláře odešli do stověžaté z Valašska a tam to teda spravili, jak vítr pastoušku. Jména jako Topolánek, Nečas, a další si ještě, bohužel, pamatujeme. Tak nevím.

Možná nakonec postavíme ty salaše fakt za Atlasem. H

(11.1.2019 17:36:58)

Cože? Superarogant a blb Topolánek je dárek z Valašska? A Nečas podpantoflák, extrém z druhého konce spektra taky? No to vám pěkně děkujeme :-) Ale v klidu, Praha má vlastních magorů celou sestavu, dva navíc ji nevykolejí :-) 

Místo, kde žijeme, se jmenu salaš kaplička. To samo o sobě mluví za vše, spojíme to s Valachy a za Atlasem vybudujeme poslední království zdravého rozumu. A dáme si sakra záležet, aby vykukové zůstali za hranicemi EU... uvnitř. Ať si to dohnojí tam! 

(10.1.2019 15:16:50)

Jen kratce,Vas muz ma pravdu Blani, ale ten volny kus sveta bude jen pro ty vyvoleny,obavam se,ze ti burici jako nase rodina a vase to nebudou,ale u nas to nevzdavame,nase vnoucata uz vedi na ktere strane jsme a co je spravne a co ne,kdo je kluk a kdo je holka...hahaha

(10.1.2019 15:27:22)

Nevěste hlavu, Jitko, jednou na velkém Altasu, na dosah hvězd, ale též krásných pláží a mandarinkových hájů, vystavíme pevnost jménem Poslední naděje. Ti správní tam budou mít bránu otevřenou :-)  

(10.1.2019 03:17:55)

Jeste jsem zapomela...moc krasna fotka

(10.1.2019 08:16:54)

fotila Baruška, bo Eli furt jen někde leze po stromech a ukrutně jí baví se tam... zašívat :-) 

(10.1.2019 03:16:10)

Btlani,s hruzou vam davam za pravdu,vse co pisete je jiz tady,za velkou louzi take,je mi z toho na bliti,ve stateNY uz na rodny list nebudu psat holka,nebo kluk,bude tam x,a mohu pokracovat,moc se bojim o nase vnoucata,pisete stehovat..neni kam,bohuzel,jiste vite co se deje u nas....skolstvi beda,drogy,gaverment hruza a mohu dal. Moc vam fandim a drzte se

(10.1.2019 08:13:57)

V Čechách se to tak nějak bere... že amíci jsou dost paka a zničili, co se zničit dalo, jak politickou korektností, tak pozitivní diskriminací a vším dalším, co navazuje, až po tragédii metoo... ale prostě jsme si říkali, že je to daleko... Není.  Držím vám palce, normálním lidem se selským rozumem, aby jsme tam přežili. Unie už je též celá zaplevelená podobnými zhovadilostmi, zvláště velká města a "mladí moderní" lidé... Zlatá vesnice a hory, kde ještě "křupan" přežívá nepoškozen, neinfikován a jak mi tu psala jiná fanynka, kde si do polívek foukat nenechávají... 

Je pravda, že utíkat nebude pomalu kam, ale muž říká, že až přitáhnou všichni z pod Atlasu do Evropy, bude volný moc pěkný kus světa... právě za Atlasem :-) 

(8.1.2019 12:04:25)

Ahoj Blani,

ještě štěstí, že mám svoje prášky na tlak. Proboha, já vnímám naopak ve společnosti ( tedy alespoň u nás na dvou a půl tisícové vesnici) velký návrat k tradiční výchově dětí - s rozumem. Holky jsou holky a kluci jsou kluci. Nešlapat, nelámat, vymezit hranice a pak na nich trvat.  Dospělí začali učit děti zdravit i cizí lidi, chovat se slušně, neodmlouvat ,..

A mě se velmi ulevilo. No vidím, že předčasně. Vypadá to, že máme opožděné státní školní vedení nejen my, ale i jinde jsou ti, co si myslí, že vědí všechno nejlíp, poněkud šílení.

Zřejmě budeme muset modifikovat heslo: lidé bděte a lidé zdravého rozumu spojme se.

S domácí školou to nebudete mí lehké, ale rozumím tomu. Kdyby to nešlo, v Jablůnce je škola parádní a učitelé ten rozum a cit fakt mají. Držím všechny palce a pamatujte, my na Valašsku si do polívky ( zvlkášť pokud to jsou naše děti) foukat ani přesolovat nedáme. Helena

(8.1.2019 17:14:17)

Milá Helenko, někdy si říkám, zda by indiánkám nebylo dobře v nějaké malinké vesnické škole na Moravě, na vsi, co nejmenší možné škole. Právě pro ty hodnoty, které popisujete. No... my ale nežijeme na Moravě na vsi, takže neřešitelno. A navíc mám obavu, že to, co popisuju, by nás dohnalo i tam. Že je to jen otázka času, kdy to semele všechny školy. Všechny nás. Nakonec. Jo a to s tou polívkou se mi moc líbí!!! Držím palce všem v tom dobrém koutku světa!