Rande na plný kule :-) | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Rande na plný kule :-)

Zveřejněno 25.5.2018

My nechodili na rande. My to randění proběhali… Jezdili jsme do Dolomit od prvního momentu, kdy jsem pochopila, že to roční docházení pana P. za mnou do kavárny, přinášení dárků, kytiček a postávání tam hodiny… je o lásce jako futra :-) Pro práci jsem neviděla a až když si mě odchytl a políbil, docvaklo mi, že z tím bude něco víc, než jen jeho láska k slunečnokavárenským větrníkům… 

Pak se to rozjelo na plný obrátky, ale to už víte. Možná ale nevíte, že naše rande v Dolomitech, a nebylo jich jen pár, byla o… no o tom samo taky, však jsme si řekli, že tu E-lišku chceme bleskem, ale taky byla o běhání. Randili jsme v uzavřeném kruhu, kdy nebylo nic, co by ho mohlo narušit: snaha o E-lišku, o nalezení nejdobřejších restaurací a o co nejkrásnější skyrunning, to byl náš život prvních několika týdnů. Povedlo se. Jedli jsme v super knajpách, kde ještě vařili staří horalé, E-li se povedla „na první dobrou“ a nikdy nikde jsem neběhala tak úžasnými místy a tak vysoko nad mořem. Pravda, partner někdy nestíhal, to i to i tamto ho nutilo často k omluvovýmluvám, že: „Ale ne, to se nezadýchávám, neblázni, jen rozdejchávám, jak si dobrá“ :-)

Ani se mi nesnilo o tom, že bych tam, kde jsme to vše zažívala, mohla jednou žít. Běhat, rodit a vařit místním íčkům. A protože muž se zadejchává stále víc, a stačí mu k tomu stále méně, a s přihlédnutím k situaci, kdy já, jak Pavlík říká, už pět let buď kojím, nebo rodím, se pomalinku polehounku z běhání přesunujeme k organizaci běžeckých závodů. A protože míň je pro nás málo :-), dáváme duši a ruce jednomu z nejkrásnějších a nejtěžších vertikálů – běhů do vrchu v Evropě! Běžet po ledovci a s převýšením téměř dva kilometry, to je ďábelský nápad. Znásobení náročnosti tratě pro nás bylo naprosto zásadním rozhodnutím k tomu, abychom do projektu investovali. Dnes jsme měsíc do startu, ukrutně se těšíme i na české vrchaře, novináře i diváky a... no prostě se nemůžeme dočkat!  

Víc si o tom všem přečtete tady tudy! 

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit