Společenský rozklad | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Společenský rozklad

Zveřejněno 21.10.2019

Gender jako nadávka a symbol společenského rozkladu (Tomský): Když ředitel střední školy v Lewes v jihovýchodní Anglii nařídil v září školákům nosit „genderově neutrální uniformy” a za pomoci policie zabránil dívkám v sukni vstup do školy, vypukla vzpoura a někteří rodiče se stovkou žáků demonstrovali před školou, pár kluků přišlo v sukních.

Okamžitě se na něj za tak nekompromisní jednání snesla sprška uštěpačných poznámek a média jeho chování odsoudila. Ztratil snad ředitel zdravý rozum, ptal se známý komentátor Toby Young v Telegraphu: „Proč by si žákyně nemohly vybrat, jakému stejnokroji dají přednost?”

Kdepak volba, když jde o potlačování stereotypu, děti mají vyrůstat v prostředí, které nevytváří tlak na sexuální orientaci. Lidé se přece nerodí jako muži a ženy, jejich pohlavní totožnost jim vnucují rodiče a společnost. Proto také učitelé už neoslovují své chovance chlapci a děvčata. Genderový liberalismus projevil svou neliberální tvář.

Navzdory veškeré kritice ředitel nemusel odstoupit, jednal v duchu doby, vždyť většina škol chystá povinné kalhoty a vláda Walesu už unisexové školní uniformy uzákonila. Britská ministryně vnitra chystá transgenderový zákon na ochranu sexuálních menšin.

Pod vlivem genderové ideologie dnes v Británii masivně narůstá počet zmatených dětí, které si nejsou jisté svou orientací. Rozhlasová stanice BBC uvedla nedávno devět výukových pořadů na téma sexuální identity a na otázku devítiletého chlapce odpověděl sexuální pedagog, že máme více než 100 různých sebeidentifikačních totožností. Děti v rozmezí 9 až 12 let dobře věděly, jak správně odpovídat, referovala kritička programu. „Vychováváme si ztracenou zuřivou generaci a ta se nás jednou zeptá, co jsme jí provedli.”

Gender se stává sprostým slovem, nadávkou. Marně však plédují konzervativní komentátoři o zastavení politizace dětství kvůli tisícině procenta jednotlivců, kteří nemají běžné chromozomy, a upozorňují na nebezpečí, jež vyplývá z drog na zastavení přirozeného pubertálního vývoje nebo z operací, jež nelze zvrátit. V Americe je přípustné, aby si děvčata nechala bez vědomí rodičů vyoperovat prsa. Ve jménu práv infinitezimální menšiny vedou ideologové politické korektnosti boj proti většině.

Jak se mohlo stát, že v liberální zemi zdravého rozumu, jakou byla donedávna Anglie, se nedaří genderovou válku zastavit? Americký politolog profesor Patrick Deneen, autor světového bestseleru Why liberalism failed (Proč liberalismus selhal), nedávno přednášel v Praze a nabídl celkem jednoduchou odpověď. Je to paradox. Liberalismus měl ohromný úspěch, rozvinul konstitucionalismus, prosadil základní lidská práva a nové pojetí osobní svobody. Stvořil ale novou „aristokracii” bez historické identity. „Znají jen dnešek.”… „Jsou vykořenění, k předešlým ani budoucím generacím je nic nepoutá.” … „Ve jménu osvobození svého já likvidují instituce rodiny a lokálního společenství, ze kterých profitují ti, kteří členy této aristokracie nejsou.”… „Mám obavy, co přijde po liberalismu v USA.” Ano, většinová společnost se stala liberální a na další liberalizaci, která už je za hranicí lidské přirozenosti, neví, jak reagovat.

Nedělejme si iluze, že se nás to netýká, i my máme ministryni sociálních věcí, jež se k téhle ideologii hlásí a usiluje o indoktrinaci dětí, dokonce od jeslí. 

Autor: Alexander Tomský, politolog, překladatel a pedagog. Dlouhá léta žil ve Velké Británii.
………………………

Musím a chci a potřebuju TO PODEPSAT! Protože to, co se děje v západní Evropě, to, co předvádí Švédsko, Dánsko, Německo, Francie nebo právě Británie, z toho jde mráz po zádech! Tomský má 100% pravdu a my máme na průser zaděláno, pokud tohle levičácké sociální šílenství nezastavíme! 

A že na nás extrémní levice útočí v plné polní a díky EU má navrch, to potvrzuje například i nejcitovanější a nejčtenější česká ekonomka, úspěšná bloggerka a spisovatelka Šichtařová. Podle ní jsme „atakováni socialismem ze západu, z Evropské unie, která je promořená neomarxisty“. Dokonale napsáno. Markétě 1000x díky!   

A že i v Čechách a na Moravě máme kolem sebe pěkný kvítka, co za naše peníze, tedy z daní těch, jejichž práce má přidanou hodnotu, dělají hovadiny, sledují hovadiny a plodí hovadiny. Z poslední doby třebas příručka ministerstva práce a sociálních věcí pro mikrojesle o tom kdo si může hrát s panenkami a jakou mají mít panenky barvu pleti a…, nebo superaktivní úředník Musil, který pokutoval firmu za diskriminaci, bo hledala účetní…  V inzerátu firma uvedla: „Volná pozice: Všeobecná a finanční účetní.“ Šéfík (předstate si, kolik bere)  z Oblastního inspektorátu práce Musil pak udělil firmě pokutu deset tisíc korun. Diskriminovala prý muže. Takových inzerátů jsem už podala desítky a klidně budu dále, proti zhovadilostem se prostě musí, a musí tvrdě. Vždy, když platím státu nemalé peníze, daně a odvody, uvědomím si, jaké perly a postavičky s toho vznikají a tyjí.
…………………………… 

Heslo dne nakonec: Žádné diskriminační, falešné a pošahané rovnostářství mezi mužem a ženou neexistuje. I kdyby se soudruzi ze západu stavěli na hlavu. Muž se rodí mužem, žena ženou, nemocní si mezi tím vybírají. Muži mají své role, my naše. Můžeme si pomáhat a zaskakovat za sebe, ale jak se do zaběhlého a dobrého systému nacpou pomatené feministky a sociální inženýři, končí legrace. Je třeba začít za normální svět bojovat. Kdo tvrdí opak je psychopat.

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(24.10.2019 13:01:21)

Dnes jsem si přečetla, že "ne všichni mestruující jsou ženy. Výrobce vložek odstraní z obalu ženský symbol"... 

Ne. Není to přirozené. Je to proti přírodě. Nechápu to. A asi to ani nepochopím... Co přijde dalšího?

(24.10.2019 13:07:53)

Jani, i já si u toho udělala dobrý den... je mi z toho na blití!!! A někdo si myslí, že se máme super luxusně dokonale... :-( 

(24.10.2019 07:14:11)

Myslim, ze v podobnych diskuzich se zapomina na jeden fakt, ze podobne veci se dely vzdy a dit budou, lidi vymysleji dobre veci, skvele veci, ale take horsi nebo uplne blbosti. Co se zasadne zmenilo, je snadnost a lehkost, jak jakoukoli myslenku dostat do sveta, sdilet, sirit. Diky rozsireni socialnich siti, wifi a internetu obecne, prakticky kdokoli, z libovolneho mista na svete, muze behem par sekund pustit do sveta hovadinu, ktery se vzdy nekdo chyti. Plus svou velkou, asi nejvetsi vinu na tom maji media, jsou posedla svymi sledovanostmi, ctenostmi, naklady, reklamou atd tak potrebuji extremni nazory, polarizujici veci, ktere privedou nove divaky, uzivatele, nove prijmy z reklamy.
Zijeme v nadherne dobe, asi nejlepsi v novodobych dejinach, kvalita zivota se zvysuje a to jak ve vyspelem/zapadnim svete, tak i vsude po svete. O svoje deti a pripadne jejich deti se fakt nebojim. A mozna prave proto, ze se mame tak dobre, spousta lidi se nudi a vymysli kraviny, honi lajky, sdileni videa, blogu, prodeje knizek apod a tyka se to jak anonymnich kriklounu, tak znamejsich tvari, protoze i ti potrebuji platit slozenky a zit svoje zivoty. Takze se nenechme otravit, svet je v poradku a anomalie na obou koncich vzdy budou.
Fajn den vsem. Mira

(24.10.2019 08:25:24)

Jsme na opačném konci vnímání :-) a já k tomu přesvědčená, že to "jak se máme dobře, nejlép v historii" je startovní čárou pro "nevidím neslyším". Je to nadání vidět věci v reálnéím světle a není chybou jedince, že je nevnímá, ale vítězstvím Systému, že mu jejich vnímání znemožnil. Zdá se to "v pohodě", ale není už třeba v západním světě revolucí, převratů ani diktátorů, dnes to neomarxistické elity zvládají fikcí demokracie, svobodných voleb a  osvobození společnosti od historických sociálních omylů... třeba od tradiční rodiny :-( Orwell byl proti tomu pohádkář, co jsme si vytvořili... 

(24.10.2019 08:37:13)

Je to novy svet, jako prisel ohen, kolo, para, elektrina, ted je doba technologii, internetu, kazdou sekundu vznika neskutecne mnozstvi obsahu, videa, fotek, pravdivych nebo vymyslenych. Na kazdou zmenu je potreba cas a naucit se s ni pracovat, vyuzivat ji.
Souhlas, ze to neni chybou jedince, je velmi tezke se v tom orientovat, overovat, ale system nic neznemoznuje, minimalne ve vyspelem svete, nic neni blokovano, omezovano.
Budme radi za soucasny blahobyt a kvalitu zivota, ze si v klidu muzem psat pres pul sveta a treba i nesouhlasit, je to krasna doba, ktera samozrejme laka individua, je na nas jak jim dame prostor nebo hlas.
Mejte se fajn!

(24.10.2019 09:00:47)

Pěkný víkend, Míro, a pokud nebudete mít co dělat v sobotu, stavte se na skleničku u nás, slavíme nový život a tady je svět opravdu ještě v pořádku :-) 

(24.10.2019 09:34:17)

Blanko, diky za pozvani, ale snad nekdy priste, kdyz jsem psal, ze si pisem pres pres pul sveta, myslel jsem to doslova, pisu to, pracuju a ziju s rodinou v Saigonu, takze tento vikend to nestihnu :)
zamek v Zaluzanech je krasny, dobra volba a vkus :) kdyz jsme v Cechach, jezdime casto okolo, smerem do Blatne
mejte se fajn a uzijte oslavu, vino, zamek a sve blizke

Mira

(24.10.2019 13:08:32)

Zdravím na konec světa a budu se těšit někdy příště :-) 

(23.10.2019 07:55:01)

Blani určitě,

ať osedlá koně pod kapotou nebo i ty živé a když ne všichni, ať si přijede sám.

Ale jinak ještě k tomu sajrajtu a těm dětem. Byla totalita různého kalibru, byly války a bylo hodně těžko a děti se rodily. Věřím ( i když moje zkušenost s našimi syny to nepotvrzuje), že, co do dětí vložíme, to tam je. I hodně hnusným rodičům se narodí báječné a někdy i geniální děti. Občas i takové, které zachraňují svět. A tak vkládejme, vkládejme, co to dá.

(24.10.2019 08:16:52)

Problém je tam, co a KDO do našich dětí vkládá... 

(23.10.2019 05:16:32)

Blani,krasne jste to napsala,zrovna minuly tyden mi manzel posla na mail to co on nasel na toto tema na internetu. Bylo to z Evropy,se vsemi podrobmostmi a bylo mi z toho zle od zaludku.Sledujeme to i zde a i ja se moc bojim o vnoucata.A co je nejhorsi,ze proti tomu nemuzeme moc delat,jen doufat,ze se lidi proberou a pujdou na ne se vseim,co vezmou do ruky.....vsak vite co myslim,uz je cas neli pozde......hezky vikend

(23.10.2019 07:45:55)

A v tom jsem pesimista, lidi jsou konzumem tak zblbnutý, jsou líný a plný strachu, co kdyby na ně někdo ukázal prstem, že nepůjdou. Nepůjdou. A přitom taková pěkná defenestrace...  No ale to by bylo až nemožný, mnoho voken se už ani nedá otevřít, kvůli klima :-) a pak, muselo by se vyházet násobně parchantů, prostě logisticky pakárna :-) 

(22.10.2019 19:19:12)

Tají se mi dech, když to čtu. A mimochodem, krásně napsáno a já i podepisuji. Svět se opravdu zbláznil a hrstka křiklounů začíná ovládat ostatní. 

Jsem rád, že jste to takto popsala, Blanko. Děkuji.

Zdeněk

 

(22.10.2019 19:27:21)

Já jsem od "tají se mi dech" přesla plynule k "otvírá s emi kudla v kapse"  :-( Děkuju za komentář, Zdeňku, a budeme doufat, že ti, co by nás chtěli ovládat, zmízí brzo v propadlišti dějin. Včetně jejich ideologií... 

(22.10.2019 09:58:14)

Ahoj Blani,

ty blbosti jsou ne na proseco(které miluji), ale přímo na pořádnou valašskou trnkovou. Na tu co má alespoň 52% a je po ní teplo od krku až do žaludku. Takovou u nás najdete a kdyby nestačilo to proseco, víte kam, včetně pana Pecka. Helena

(22.10.2019 10:15:26)

Mate pravdu, Helenko,  a ani nevíte, jak me to dennodenně ničí, když si uvědomím, do jakého sajrajtu jsme přivedli děti  :-( 

(22.10.2019 22:40:54)

Děkuju paní Jurčáková :-)

(22.10.2019 22:51:07)

Pan P už říká, že to bude chtít jednoznačně větší... kalibr! 

(21.10.2019 21:34:33)

100% souhlas s tebou ,Meruňko ! Je mi zle,když čtu ty zhovadilý příkazy a vyhlášky EU :-(  Když už i to krasné " Ladys & Gentelemans" je pomalu sprostý a někde už i zakázaný ... :-(

(21.10.2019 21:37:10)

Tohle všechno nás ničí, kamaráde, ničí a málokdo si toho všimne, ale všichni řeší hlouposti... Pan P. si dnes z Itálie přivezl na 100 láhví exkluzivního prosecca a říkal, že mu musíš pomoc ten žal z hnusu okolo zapít :-) Tedy, mám Tě o to poprosit! 

(21.10.2019 22:23:47)

Trpím stejně jako P. :-( Proto ten hnus, co je vsude okolo ,musíme spláchnout tím krásným proseccem :-) Těším!

(22.10.2019 00:32:58)

Jsem ráda, že ho nenecháš v tom trápení samotnýho :-) Však to bude zajímavá sobota :-)