Ubytování v Dolomitech, přímo na sjezdovce | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Ubytování v Dolomitech, přímo na sjezdovce

Zveřejněno 25.11.2018

Kamarádi, nezapomeňte, že i letos pro vás mám ubytování v našem apartmánu přímo na "Bellunese", tedy na nejdelší dolomitské sjezdovce, která z nejvyšší hory Dolomit Marmolady míří k nám na kemp. Ve spodní části sjezdovky můžeme uložit až šest kousků ve dvou ložnicích (včetně ložního prádla, ručníků...). K tomu obývák s kuchyňkou, krbová peletová kamna, taky lyžárna tam je, a pak to hlavní... super garáž pod domem - auto nemusíte po celou dobu ani vytahovat. 

Druhá lanovka je ta na Padon, směr Arabba a komplex Sellarondy! Prostě dokonalý místo na dokonalý lyžování! 
V kuchyňce si můžete vařit, případně jíst u nás na baru El Morbin, kde připravujeme famózní pizzy. Zajišťujeme půjčení i servis veškerého vybavení a výstroje pro sjezdování, skialpy, sněžnice i běžky... 

Poptávky je ideální vést (klidně v češtině) přes email: mia@marmolada.camp
Cena na kus a noc je 25 éček. Platba možná v korunách. Jak je to s dětma? Platí se za okupovanou postel, pokud tedy váš prcek zabere vlastní postel, platí. Pokud spí s vámi (například mezi rodiči na manželském lůžku), v přenosce nebo korbičce, neplatí. Jak je to s vícenohejma? Bohužel, apartmán je bezhafanovitý. 

..........................................................................

A kdo nám chce být blíže, k dispozici je ubytování ve vytápěném karavanu s předsíňkou s kuchyňkou a teráskou. Ideální maximálně pro 2 dospěláky a dvě děti. I zde bez hafanů, cena se počítá ale za jednotku. Tedy, tady je šumák, zda jste jeden, 2, 3 nebo 4, pořád je to 55 éček. Povlečení, plyn i elektřina, nádobí a používání soc.zařízení (vlastní to nemá) kempu, je v ceně.   

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(2.12.2018 16:41:29)

Dobrý den, náhodou ubytování pro 8-9 kousků by nebylo ? Děkuji a přeji úspěšné dny :) Martina Klásková

(2.12.2018 16:46:14)

2 v kuchyni na gauci... ale 9 ne... tak jako tak, zluste to na náš mail spíš... díky 

(27.11.2018 20:44:19)

Jste úžasní, žádný složený ruce v klíně, jede se dál. Díky za Vás šílenci moji zasněžený.

(27.11.2018 20:47:35)

jako ruce v klíně, jo, to my dvě asi ani nevíme, co znamená :-) viď... Díky za vzkaz a budu u se těšit na další náááávštěvu! Dnes my tu slavíme MĚSÍC od divokého porodu a kluci dnes přivezli do kempu konečně rolbu! Nááádhernou! Bude se běhat... Ahojky :-)