Píšeme si | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Píšeme si

Zveřejněno 5.6.2020

Píšete mi, píšu o tom tady, psala jsem o tom v knížkách, často o tom mluvím na besedách. Takže víte, že mi píšete :-), a nepíšete málo. A já už vím, že je to pro mne důležité. Pište dál, pište víc, pište kdykoli, i když něco podělám a nevšimnu si toho. 

Odpovídám, jak jen to jde, jindy odpoví někdo z týmu, bo někdy to prostě nedávám časově nebo i časoprostorově, ale na nikoho nezapomínám. Nebo? Ne, nezapomínám :-) I tady na webu je pár vašich dopisů, vzkazů a názorů, nejednou se jimi pyšním…, ostatně jako dnes. Všem velké poděkování! 

„Ráda s celou rodinou podporuji české produkty, české chytré lidi, české umění atd., a ve Vašem případě je mi navíc ctí, neboť s obdivem a úctou sleduji Vaši šikovnost, kreativitu a invenci ve všech směrech lidského konání, které provází navíc opravdovost a férovost. Iva Mik.“

Iva je náš věrný odběratel CHLUPÁČŮ V PYTLI, tak pokud máš touhu, umíme ji uspokojit tudy

........

V úvodu scan pozvánky na nádhernou charitativní akci v Lucembursku, kde jsme na pozvání reprezentovali náš dům, a nad kterou držela ruku velkovévodkyně Marie Teresa Lucemburská. 
 


Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(6.6.2020 09:17:14)

Ahoj Blani, dávej nám tu více takových úžasných zpráv od svých fanoušků! Mám alespoň chvilinku pocit, že je svět trošku v pořádku...

PS: fandím dnes Eli na dálku :-)))

(6.6.2020 13:03:44)

Budu  :-))))) 

A Eli právě VYHRALA na Vysočině 1.zavod serialu Běhej lesy!