Ve vlnách i na vlnách… Blaník i Český rozhlas | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Ve vlnách i na vlnách… Blaník i Český rozhlas

Zveřejněno 3.3.2020

Ve středu to bude v éteru hustý, nejdřív si budu povídat na ČRo2 Pardubice (9:25), a za hoďku téměř přesně, (10:20), se uslyšíme na Blaníku. Náhoda tomu chtěla, anebo mám snad něco nového a důležitého na mysli? 

Pardubická dvojka, to byla jedna z prvních rozhlasových stanic a zároveň jeden z prvních rozhlasových pořadů, kam jsem zavítala, a kam se vracím. Na pozvání Jitky Slezákové do Radioporadny.

E-liška byla mikromiminko, kojila jsem i při vysílání, byla krutě nervózní, netušila kudy kam, mikrofon mi byl třídním nepřítelem! Dole v autě čekající muž na tom nebyl lépe.

Uběhlo nemálo let a já prošla mnoha rádii, desítkami krásných pořadů v nich. BBC počínaje, přes Rai1, až po príma rozhovory s Lucií Výbornou nebo Terezou Kostkovou. Minulý týden jsem byla najednou opět v Pardubicích a opět kojící. A vše jsem si dokonale pamatovala!  Muž opět dole čekal v autě, povídala jsem si opět s Jitkou Slezákovou a jediné, co se změnilo… zmizela ta nervozita. Dokonale. Konečně. Trvalo to :-)

No a já vás zvu k přijímačům na záznam. 
…………………….

Rádio Blaník v 10 hodin a dvacet minut.  

Budeme si povídat s Petrem Slívou o tom, co možná víte, co třeba znáte, ale pravděpodobně také ne :-) Po nějaké době se vracím na pozvání na rádio, které u nás poslouchá… hádejte kdo?

My v autě ani doma moc na muziku nejsme, musím přiznat, ale tatínek jednou zapnul rozhlas, naladil to pohodové české, a od té doby Eli v autě a pořád… tatínku, prosím, pusť mi můj Blaníček :-) 

Tak si zkuste naladit RÁDIO BLANÍK ve středu po desáté… jakmile skončím v Českém rozhlasu!  
Budu se na vás těšit! 


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit