2019 - dvě velké smlouvy a jedno odmítnutí | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

2019 - dvě velké smlouvy a jedno odmítnutí

Zveřejněno 26.2.2019

Kdo nás sledujete na firemním FB profilu naší italské firmy víte, že jsme se právě vrátili z nádherného veletrhu F.RE.E. v Mnichově, kde jsem byla na pozvání státní agentury CzechTourism. Takové smlouvy se neodmítají, zvláště pak, když je Česká republika partnerem veletrhu, a tak jsme se přesunuli na týden do bavorské mertropole i s  marmeládovým princem. Nebylo to poprvé, co mne CT oslovil, ale poprvé, kdy jsem opravdu mohla a chtěla :-)

Perfektní zázemí české reprezentace, super kolegové z celé země a program, který nám vyhovoval: marmeládové vaření, degustace, kojení a... několik vystoupení na hlavním veletržním pódiu, kde jsme si povídali o "marmeládovém fenoménu", soutěžili a samozřejmě dělali reklamu na českou expozici. 

Veletrh F.RE.E je jedním z nejvýznamnějších veletrhů cestovního ruchu v Německu a každoročně přiláká přes 130.000 návštěvníků především z Bavorska. Veletrhu se pravidelně účastní 1 300 vystavovatelů ze 70-ti zemí na výstavní ploše 70.000 m2. 

Z Bavorska jsme přeletěli naším bílým drakem do Prahy, kde jsem na druhý den ráno podepsala jednu z nejhezčích smluv mé marmeládové kariéry. Jsem vázána  smluvním tajemstvím, nemohu prozradit vlastně nic, ale věřte, je na co se za nějakou dobu těšit :-) Bude to velké a velkolepé! Odpo jsem si střihla povídání s ultra milou a neuvěřitelně sympatickou Terezou Kostkovou v jejím novém rozhlasovém pořadu (dám vědět kdy to půjde), přebalila totálně pokaděnýho M.T. a vyrazila domů. Dolomity hlásí teploty nad nulou a i tady se asi jaro blíží... 

A co jsme musela odmítnout? No hádejte... :-( Loni to byla výjimka! Italská výjimka. Takhle jsem zlato přivezla pro obě moje domácí země a basta. Pátá účast se nekoná. Dalemain už jen jako turistická destinace. 
 

FOTOGALERIE


Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(4.3.2019 22:35:09)

Tolik tajemství a překvapení! Těším se! Na všechno! Jste skvělí! 

(5.3.2019 15:11:26)

Děkujeme a moc pozdravů :-) 

(27.2.2019 10:21:09)

Meruňko, jsi jediná holka s koulema ,co znám...prostě P(p)ecka! Já jen čumím, jak makáte a že to všechno má ten správný směr .

I ❤ you 

 

 

Pavla taky...

(27.2.2019 10:26:00)

Hele jako uživit 3 děti. Barču, pana P. a místní zaměstnance není fakt žádná... procházka růžovým sadem, maj neskutečnou spotřebu :-) Tam musím makat i když spím :-) Koule nekoule... Ale co nám pomáhá je fakt, že na nás myslíš :-) Pusu!

(26.2.2019 17:38:06)

Tak to je PECKA! Překvapení, to já ráda. A už se těším i na rozhovor s Terkou Kostkovou. No Blani, vůbec se nenudíš, tak hodně sil přeju. A posílám všem pozdravy! :-)

(26.2.2019 17:46:53)

Může se dařit i nemusí, může to být tak i tak, ale NUDA  tu fakt není ani na hony vzdálená :-)  No a na povídání s TK se taky těším, snad poprvé z desítek absolvovaných, bylo to príma a uvolněné a profesionalita neuvěřitelná, byla připravená, načteno... prostě bomba! Ahojky a pozdravy domů!