Ano. Přiznávám se bez mučení. Jím maso. Ráda. | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Ano. Přiznávám se bez mučení. Jím maso. Ráda.

Zveřejněno 20.10.2015

Nikoho nenabádám, aby jedl maso se mnou, ale vymiňuji si, aby kdokoli „jedl proti mně“. Jak tento právník, který bojuje za svůj steak, tak popularizátor pořádnýho dlabance Vaněk, mají 100% pravdu. Pánbůh má zkrátka různou čeládku, přesně řečeno! Tak proč si má šlapat navzájem na špičky!?

Nechápu, proč bychom my, normální a bodří všežravci měli ustupovat militantním propagátorům čehosi, co… prostě nebereme. Ať si každý jí, co se mu zamane. Nevadí mi lidožrouti, když někdo nedá ránu bez grilovanýho Bobika, ať si užívá do sytosti; červožrouti, vitariáni či mucholapky, je mi to v podstatě jedno - nenavážím se do nich a očekávám to samé od nich.

Ale, poslouchejte, T-bony z šumavské farmy Zelený s domácím olivovým olejem, hrubou, ručně sbíranou mořskou solí a čerstvou rukolou, to je bašta, za kterou bych kdykoli vyměnila mnohé jiné hluboké zážitky :-) Nevnujucu, jen... no, klidně se v létě stavte, hodím ho na gril a velmi rychle zklidním a přesvědčím i posledního agresivního popíječe vlažné vody :-)

Musíme se bránit, abychom se mohli v klidu najíst?


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit