Blanka na cestách | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Blanka na cestách

Zveřejněno 2.3.2020

Na Bajkal, Amerikou, do Afriky a na ostrovy, kde by měli podle propočtů žít jen piráti s jednou nohou a hákem místo ruky. Nikdo jiný. Projela jsem téměř sedmdesát zemí a pořád si nejsem jistá, jestli je to dost nebo málo.

Jedno vím ale jistě, letos využijeme toho, že parkujeme na Zalužanech a s jarem vyrazíme vlastí naší celou sem a tam. Dluh sobě i dětem! 

Eli má sice kalendář ukrutně plný závodů, doma i za čárou, ale my si najdeme dost času, abych dostala naše tři poklady na dosah ruky pokladům téhle nádherné země. Moc se těším, protože to bude super dobrodružství, pro Eli i součást domácího vzdělávání a… jeden kvůli tomu nemusí sedět třináct hodin napasovaný v eroplánu se špatným jídlem, stále obsazeným hajzlíkem a zutejma chlapíkama za zády! 

Muž souhlasí a moc se těší, prý že naše supervéčko pobere i „někoho“ navíc: nemůže se dočkat stopařek! Na jednu si prý vzpomíná z cesty na Woodstock :-) Už tenkrát měl prý řidičák…

Přeju k březnu i vám krásné začínající jaro, tolik ovlivňující „mozky“ našich statných poloviček :-)

....................

Dnes na to mám embargo :-), ale brzo vám povím, proč jsem včera dorazila do Blavy a dnes tu celý den od sedmi do čtvrté odpolední natáčela... Byly to intenzivní hodiny před kamerou, hrály se mnou naše marmelády a štáb měl na 30 lidí. Hu! Brzo na Primě a Markíze! Teď letím za indiánkama a marmeládovým princem :-)


Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(3.3.2020 02:18:37)

Blani,tu dovolenou vam moc preji a zaroven zavidim.Presto, ze do Cech jezdime temer kazdy rok,je stale co objevovat.Cechy mame moc radi,bohuzel letost nam to prekazil ten virus.Letat se nedoporucuje,tak at se vam to vydari.A my vyrazime na tury do canyonu udrzovat kondici..hahaha

(3.3.2020 08:05:14)

Uvidíme, co vše to šílenství okolo CV19 pokazí, co zkazí, co se stane... 
No, ale ten kaňon závidím :-)