Blanka & The Dalemain World Marmalade Festival | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Blanka & The Dalemain World Marmalade Festival

Zveřejněno 27.2.2020

Invitation: „Blanka’s Marmalade Expedition“, lecture and discussion! Zveme Tě na sobotní přednášku, věnovanou v rámci Mistrovství světa WMA 2020 podnikatelce, která přetavila prvotní, ale i další & opakované marmeládové úspěchy v nenapodobitelnou show. 

WMA slaví patnáct let, my jsme s ním sedmým kalendářním, respektive pátým soutěžním rokem, a není to cesta ledasjaká, nýbrž dokonale společná! Cesta, která změnila život nejen Blance a její rodině, ale která na sever Spojeného království přivádí co rok mnohé další účastnice a účastníky, často i z Čech, toužící po úspěchu, uznání a ocenění. Moc si vážíme toho, že mezi nejlepší z Dalemainu patří  pravidelně i Marmeládové čarodějky, Blanky fanynky a účastnice našich kurzů. 

Sejdeme se na severu? V letošním hlavním programu festivalu je nepřehlédnutelný Český bod, představující výjimečných sedm let jedné malé holky z pohraničního lesa :-) 

Startujeme za 5 liber, a to patnáct minut před polednem 14. března v srdci Dalemainského zámku!  Vezměte i děti, bude to super príma a mají to zdarma! 

Join us at Dalemain as we celebrate 15 years of the Marmalade Awards, 11:45, Brew House, Dalemain Mansion. 

Vstupenky si zakup s předstihem, míst je omezený počet! 


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit