Dita P. snídá s Blankou M., a je u toho M.D.Ch. | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Dita P. snídá s Blankou M., a je u toho M.D.Ch.

Zveřejněno 28.5.2016

Přijala pozvání na snídani a z Prahy dorazila na Šumavu. Já tomu nejdřív moc nevěřila a pak… stojím s pusou dokořán mezi dveřmi, rozcuchaná, upocená od trouby, bo od 4 hodin peču bochníky na dnešní objednávky, a ze stejného důvodu jako čuně upatlaná. Mám tu návštěvu z hlavního města :-), slavnou kuchařku, autorku kuchařských bestsellerů a tu, co na ní kouká půlka republiky, když běží její televizní vaření :-)

Ahoj, tak jsem tady, budeme si tykat, jo? Drcne do mě Dita Pecháčková, já odrolím mouku z ruky do tepláků a… jé jasně, to bude super, ahoj, Blanka, moc ráda tě poznávám a u nás vítám! No jo, píšeme si, já obdivuju, co Dita dokázala, miluju její porcelán a občas do sebe kamarádsky e-šťouchneme, ale n.a.ž.i.v.o? U nás v lese?

Pak se hodinu povídalo, snídalo a taky jsem dostala další makový porcelánový dárky! Báječné ráno s báječnými lidmi! Děkuju Ditě a Markovi a Davídkovi, a také Dity mamince za moc milou návštěvu!

Jo, a  pokud Tě zajímá čí  že to jsou v názvu článku iniciály M.D.Ch., pak věz, že je to TEN, kdo naše dnešní setkání zprostředkoval... Můj Domácí Chleba :-)


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit