Kupte si knihy B.M. Ale u nás, prosím! | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Kupte si knihy B.M. Ale u nás, prosím!

Zveřejněno 12.11.2020

Přátelé, čtenáři, fanoušci marmeládové královny, cestovatelky a dnes též spisovatelky, pokud budete k Vánocům hledat dárek mezi knihami, a vyberete si z nabídky B.M., poptejte výtisk u nás. Děkujeme! V prodeji máme všechny čtyři knihy! Pokud nemusíte, nekupujte je u vydavatele, nekupujte je u jeho knihkupců! Nekupujte je nikde jinde! Je mi to líto! 

Kolegové Blanky, desítky a desítky spisovatelů hromadně vypovídají vydavatelství MF licenční smlouvy, protože to je dlouhodobě neplní. V našem případě druhým rokem neproúčtovává prodané výtisky a nevyplácí procenta z těchto. Je to zadržovaná odměna za práci, kterou pro MF Blanka roky odváděla. Nejsou to malé peníze a zvláště v letošním roce ekonomiky strmě se propadající… citelně chybí. 

Majitelem vydavatelství je podnikatel František Savov, který žije v Londýně a v ČR je obviněn v kauze daňových podvodů. Soudy se přou, co a jak dál, ztráty MF v insolvenci rostou měsíčně o miliony korun. V řízení se s pohledávkami přihlásilo přes 400 věřitelů s tím, že jim vydavatelství dluží celkem 400 milionů korun! Majetek vydavatelství je mizivý a v konkurzu. Žádný zájemce za jeho koupi doposud nenabízí více jak osminu částky, kterou vydavatelství dluží. 

Peníze, kterými si koupíte u jakéhokoli prodejce knihy B.M., a nejen její, jdou čert ví kam, ale 100% ne autorům. Blanka je už NIKDY neuvidí, o tom už zde jednou psala, není přihlášena v konkurzním řízení jako věřitel, neb se jí tato zpráva ani výzva do Itálie v minulém roce nedostala!

Co bude dál? Několik nakladatelství nabídlo B.M. autorské smlouvy, jedna kniha je hotová, další připravená. Zatím ale neumíme napsat více… 

Knihy můžete poptat zde: NÁŠ e-OBCHŮDEK
 


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit