Malá ambasadorka | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Malá ambasadorka

Zveřejněno 3.4.2021

Nezávodíme, ale přesto reprezentujeme. Není to moc logické na první pohled, ale věřte, že Eli si v nové roli ambasadorky - pro americký běžecký časopis Youth Runner Magazine - vede na jedničku. Před rokem jsme o tom začali uvažovat, koncem léta byla E-liška přijata a… po pár měsících si začala plnit své repre povinnosti. 

Manažeři z řad vynikajících amerických běžců ambasadorům udělují různé sportovní úkoly podle běžeckých sezon, stylizují je do rolí ideamakerů i pečlivých a pozorných žáků, zajímají se o jejich trénink i závody, ale též o dětské názory, pohledy, malé rady a první zkušenosti, celkově je zásadní zpětná vazba. Umožňují také třeba pokládat otázky špičkovým americkým atletům k rozhovorům, které časopis plánuje a vyjadřovat se k plánovaným běžeckým akcím. Dále pro malé běžce vytvářejí pestré propagační a informační kampaně, prostě, málo toho není! Každý úkol a aktivita se ocení počtem bodů, tomu předchází přísné posouzení a schválení, ale také třeba konstruktivní kritika! Online je k dispozici vše potřebné, jeden tak stále vidí, co má dělat, co dělají druzí, kolik má bodů a jak se mu vede v hodnocení po jednotlivých měsících. 

Za body přichází i pestré odměny. Být ambasadorem YRM je pro každého malého běžce ctí, evropských ambasadorů je tam pak jen několik a přiznejme si, z České republiky pouze jedna malá indiánka… 

Být úspěšným reprezentantem tohoto nádherného a naprosto jedinečného magazínu, který se celý barevně a v plném rozsahu věnuje jen a pouze malým závodníkům a závodům, také profilům nejmenších atletů, učí je, motivuje a vede, požaduje nejen znalost angličtiny a určitých reálií, ale hlavně pak velmi aktivní účast v projektu samotném, a to prakticky a minimálně obden. 

Vše probíhá prostřednictvím aktivit na Instagramu, kde ambasadoři sdílejí reakce na zadání formou postů nebo příběhů. 

Prestižní žebříček nejaktivnějších a druhý těch nejúspěšnějších ambasadorů, je k dispozici též online co měsíc. Leden, únor, březen 2021. První tři měsíce roku a první tři měsíce naší účasti. Tři měsíce za sebou a tři prvenství. Eli se podařilo zatím každý jeden měsíc nového roku vybojovat nejvyšší bodové ocenění s nemalým náskokem.

Vše v naprostém rozporu s tvrzeními různých škarohlídů v médiích, čert ví čím motivovaných bafuňářů a dalších vykuků, že… v době C19 lockdownu děti sportovat nemohou! Kdo chce, ten může, kdo nechce, ten hledá hůl. 

A ještě drobnost, VŠE na hony vzdálené přístupu k malým atletům v Čr, jak ze strany četných oddílů, tak mnohých trenérů a hlavně svazu. Pro ně běžecká budoucnost, tedy nejmenší šampióni... není. Neexistuje! Odraz toho, jak se Čechům daří na světových závodech :-(


Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(4.4.2021 09:26:56)

Elišce moc gratulujeme, moc si to zaslouží !!! Je super vidět někoho, kdo tak pilně trénuje a reprezentuje naši malou zemi. ;-) Jednou o ni uslyšíme a nebude to dlouho trvat. :-)  Už se těšíme, jak zvládne Čoko tretru a bude ve finále ! Budeme moc fandit ! Už aby ty závody začaly. Šárce se stýská nejen po závodech, ale hlavně po kamarádkách a kamarádech. Moc pozdravuje holky a posílá pusu. ;-) 

(4.4.2021 09:38:58)

Eli i Mia posílají Šárce pusu, poslední společná akce a MEGAoslava s Bertkem na nich zanechala dobrou stopu :-)) Těší se na další setkání a snad to bude v rámci Night Runu. S Čokoškou nevíme, sice se připravujeme, ale první termín je za deset dnů a to se mi nezdá reálné. Oni žádné zprávy nevydávají, takže jsme tak trochu namydlení, jako ostatně všichni :-) Mějte se tuze krásně a Veselé Velikonoce! 

(4.4.2021 08:32:07)

Na co šáhnete, to je světový! Hujeeeer, meteleskum bleskum. A další trumf v rukávu se snoubí s větrem a prohání draky i loupežníky :-))))))

Pusu všem!

PS: veleúspěšní bráchové Pospíšilovi, ségry Plíškovy. A bude i atletické double pecka EAM + MRM :-)))))

(4.4.2021 09:12:45)

Procházíme nelehkým obdobím, jako jistě mnozí, nestěžuju si, jen... je to dost náročný :-( Sportování holek je pro nás záchranou, každodenní nadějí a, no, však víš. Krásné Velikonoce do Beskyd a pusu celé rodině! 

(4.4.2021 02:28:36)

Uzasne,Eli moc gratuluji a jsem na Tebe moc hrda.Krasne reprezentujes nasi krasnou Ceskou republiku.Drzim palce do budoucna.......a velke diky tvym rodicum.Happy Easter 

(4.4.2021 09:10:29)

Zatím se snaží... držet linku a jednou snad, tedy určo, jí to všechno vyjde dospělácky :-) Krásné Velikonoce za Velkou louži!