Máte doma kozu, nebo lano? | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Máte doma kozu, nebo lano?

Zveřejněno 27.4.2020

Dnes mi přišel balíček. Byl plný spojovacích kolen a instalatérských plastových trubek. Taky řezačka tam byla. Jsem žena činu :-) Rozhodla jsem se postavit dcerce tolik chtěné a mnou i slibované… běžkařské překážky. Njn, někde jsem to viděla, je to dobrý nápad, levný a účelný. Pokud na ně máte svářečku. Tu nemám. Tak poptávám kozu. 

Že to nedává moc smyslu? Máte pravdu. 

Ty překážky snad nějak udělám, ale nyní se zkouším ptát, zda někdo z vás nemá za odvoz doma tělocvičnu? Cokoli: ribstole i s posilovací hrazdou na ně, lano na šplhání, to pěkný tlustý, kruhy, medicinbaly, žíněnky, lavičku se závěsem na žebřiny, polohovatelnou kozu, můstek, odrazovou trampolínu, činky všech druhů i barev, atletické překážky, startovací bloky, pásma, prostě… cokoli :-) 

Hledali jsme v okolí tělocvičnu, kam s holkama chodit. Téměř denně. Nejbližší sokolovna, co nám potvrdila dispozici je 30 minut daleko, a volná je od osmé večer. Dobrý. Takže nic. Musíme si takovou malou tělocvičničku postavit doma. Proto, pokud někdo zde přítomný zdědil sokolovnu, nebo  rovnou výrobce vybavení pro sokolovny, nebo vyřazenou atletickou halu s posilovnou, nebo už ho nebaví honit objemy a neví, co s tím harampádím, pak… volejte! Přijedeme, odvezeme, zbavíme zátěže! 

Uděláte také dobrý skutek! Budete u toho! To, co už neslouží vám, poslouží malé atletce při jejím vyběhnutí na dlouhou cestu, kde na konci  vidí její první Olympijské hry, ty v roce 2032! 
  


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit