Milfaitovic Mašina a osmé narozky | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Milfaitovic Mašina a osmé narozky

Zveřejněno 13.7.2021

Nějak podobně přejmenoval Létajícího Anděla náš věrný Radek P. Asi z toho důvodu, že na závody už nejezdí jen Eli, ale i Mia se stala pravidelným účastníkem a řádným členem týmu. Mašinu nárazově doplňuje i Teo a dá de odtušit, jak to bude za takové dva, tři roky vypadat. Před několika dny v Mariánkách se mašina opět představila. V plním znění a plnou parou. 

Spa Run, závod Mariánskými Lázněmi na 400m pro naší pětiletku, a na 1000m pro E-lišku. Byl to její poslední závod v roli „sedmiletky“. Obě vítězí s přehledem, akce je to velmi pěkná, milý doprovodný program a holky posléze ještě řádí na venkovním posilovacím hřišti. Domů se pak vrací naprosto vyčerpané a spokojené pozdě večer a… my pomalu chystáme oslavičku na druhý den. 

Je to osm let, co se nám na dálničním mostě u Prahy E-liška Anna narodila. Je to osm let, co nám změnila život, hlavně pak mě, ale to jste jistě četli v POV. Dala nám dar. Sebe. Vlastně Nás. Dala nám chuť na Miu i Maxe… i Anežku Cibulovou :-))))

A bude to deset příštích let, které náš život překopají… opět naruby. To už víte. Letní Olympiáda 2032. Austrálie, Brisbane.  Eli už je na cestě, a pokud Tě zajímá, kde právě, kudy a jak jí to jde, pak vše najdeš zde.  A pokud ji chceš na její náročné cestě podpořit, pak o sobě dej vědět – bude si toho nesmírně vážit. 

Fotogalerie.
Videa.


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit