Osobnost roku i bez pozitivní diskriminace | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Osobnost roku i bez pozitivní diskriminace

Zveřejněno 14.2.2020

Přes klapky politické korektnosti a tlusté čočky vytoužené pozitivní diskriminace feministky nevidí, alespoň to tvrdí, že startovní čáru mají holky stejnou, jako kluci. A nalhávají nám všem ženám, že jsme utlačované a bez šance. 

Nikdy jsem nic podobného, jako je diskriminace, protěžování mužů, bagatelizace role ženy ve společnosti… atd. nezažila, a to dokonce ani náznakem. Všeho, čeho jsem dosáhla, jsem stopro dosáhla vlastní prací a umem, žádnou afirmativní podlou akcičkou nebo podobnou ubohostí. Příkladů bych mohla nabídnout nespočet. Konkrétních a doložených, žádné „jedna paní povídala“, jak obvykle argumentují moje protivnice. K tomu samému učím moje dcery. I proto je učím doma, aby ty levičácké bludy, jichž jsou školy plné, nedostaly u nás doma šanci! 

Brečet je levný i moderní, a některé dámy mají dojem, že čím více se brečí, tím více se dostane, tím výše je to vykopne. Další forma návykové mentality. Možná ano, možná to tak někde funguje, pak je třeba mít ale hodně silný žaludek, neštítit se zvracet ze sebe sama a vše píárovat (minimálně) instagramovým pocitem, že je to absolutně pokrokové.  

Taková děvčata ale nikdy nepoznají, jaký pocit to je, zvítězit bez protěžování, prorazit a uspět čistou hrou. 

V partě mnoha osobností, miliardářů, velkých podnikatelů, vážených manažerů i dokonalých osobností veřejného života, v konkurenci nemalé a… přesto vítězka nominační soutěže Český Goodwill a držitelka titulu Osobnost roku, první vítězná žena na tomto kolbišti. 

Až jsem se chvilku styděla, jaká jména zůstala vzadu. Šlo to, a jde to, milé femky, jde to i bez žadonění o pozitivní handicap, o místo na slunci ne díky kvalitám profesním, ale protože „je třeba rozbít tu maskulinní nadřazenost“.  Blbost, nalháváte sobě i nám, a jediný, kdo škodí silným a odvážným ženám, jste vy feministky!    

Předávání ocenění v Národním technickém muzeu pro mne bylo naprosto úžasnou akcí, vzácným momentem, a ano, byla jsem tam poprvé, já ostuda. Na fotkách můžete vidět moje první „společenské“ šaty, co se mnou projely svět v karavanu :-) a jiné jsem neměla. Jsou vzácné, odmítl mne v nich přijmout i marocký král :-) během naší expedice severem Afriky. Také si všimněte, jak rozmlouvám s panem Otakarem Moťkou, majitelem (mimo jiné) sklárem KavalierGlass, kde mi vyrobili tu neuvěřitelnou sklenici na Největší marmeládu na světě (48kg váží samotná sklenice) a 108 kilo měla rekordní marmeláda!   

Aby vás to nepletlo, mezi fotkami jsou i některé o několik let starší, když organizátor Českého Goodwillu vydal exkluzivní kalendář s grafikami slavného zpěváka, skladatele, kytaristy a výtvarníka Jaromíra 99, kde jsem měla tu čest být „dívkou měsíce“ :-)

Tak holky, namísto vzlykání o nespravedlivém světě, však fňukny nemá nikdo příliš rád, zaberte na 1 000%, ono se to vrátí! Najděte si konečně chlapa, ne další fiflenu a nechte se pořádně…  Je Valentýn, za kytici sta růží ho pomilujte jak si přeje, a kašlete na „mítů“ harašení!
................

A doplnili jsme další zapomenuté fotky do Galerie... 


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit