Poděkování a report | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Poděkování a report

Zveřejněno 23.4.2021

Chtěla jsem dnešní článek začít nějak… moudře, hlubší myšlenkou, citátem, úvahou, která sedne, až pleskne, a poděkovat tak novému podporovateli naší malé atletky. Nakonec jsem natolik utahaná z cesty do Prahy a zpět přes hory i doly via Solná cesta, že zvládnu jen technickou zprávu :-) 

Eli měla v Čechách další natáčecí den pro vznikající mikroportrét o rodící se olympioničce :-), já shodou okolností točila 4 hodiny s Českou televizí a na druhém konci města nad Vltavou úúúplně něco jiného (o tom příště), a mezi partnery E-lišky projektu OH 2032 jsme přivítali nové privátní jméno: Ja&Ji! Prostě bylo plno. 

Moc děkujeme za podporu, za pomoc a za… popošťouchnutí více jak výrazné na cestě za plněním si snů. Snů! Žádných tajných, ale sakramentsky veřejných! Velkých snů! Bez pomocníků, partnerů, sponzorů by to nešlo. Ja&Ji, patříte k těm výjimečným!

Přátelé, píšete, že sem nyní dávám málo zpráv o E-liščiných pokrocích, o dění v jejím projektu: 10 000 hodin mimo komfortní zónu na cestě k Olympijským hrám 2032. Je to tak, ano, cíleně, nerada bych prostě (ne každý je tu do atletiky šílenec, jako naše parta), aby toho běhání tady bylo nadmíru. Však pro nedočkavé a infochtivé je tu Eli sportovní profil na Instagramu, denně aktualizovaný - sledujte, fanděte, podporujte - budeme si vážit jakékoli účasti :-) 

První závody v Čr by měla mít Eli v květnu, na červen je přeložen start Čokoládové tretry, a květen je též měsícem prvních velkých „přespoláků“ v zahraničí, kam máme potvrzenou přihlášku. K tomu Mistrovství světa v krosu - (Globální výzva / Bathurst / Austrálie / virtual / finále počátkem května), takže neleníme. Příprava probíhá na 110%, nebo jak se to dříve říkávalo! 

……..
Jedna novinka přece, ZDE si můžete přečíst, proč by děti, které mají fyzický záběr podobný tomu, který podstupuje malá atletka z hor, měly dbát i na to, co pijí! Jejich rodiče a trenéři by to měli mít jako jednu z priorit. Rozhlédněte se, otevřete oči a… všude slazené limonády horem dolem, moderní sajrajt v plechovkách - jed jménem energetické nápoje, levné džusy doslazované, a čím dál mladší si dopřávají kávu. Tragédie, kterou často lidé okolo nás přehlíží! Koukněte, proč by to mělo být jinak, a jak je to prosté…  


Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(25.4.2021 03:03:08)

Blani jen dodatek,rozhodne nejsem rasove postizena, v NY jsme meli mnoho kamaradu jine barvy pleti,asi jsem se spatne  vyjadrila,ale pravda je, ze to co tu vyvadi organizace BLM uz je opravdu moc.

(25.4.2021 07:53:00)

Přesně tak... 

(24.4.2021 16:45:03)

Zdravím, moje zlaté indiány, Elinko, budu fandit jak o závod, věřím, že ty jim natrhneš pr....seš naše jednička, bohužel někteří šmejdi pořád vymýšlí nějakou svinárnu.

Celé milé rodince přeju hlavně hodně moc pevného zdraví a ať je každým dnem líp.Moc na vás myslím! :-)))))))

(24.4.2021 17:47:42)

Tuze moc pozdravů, Helenko, děkujeme za podporu, Eli dnes běžela její největší životní závod, semifinále, tak uvidíme, co z toho bude, report si nechám na blog na příští víkend, až budou výsledky ofiko. Ale zaběhla si osobní rekord a byla celá šťastná, až z hoho radostí naštípala pěknou hromádku dříví :-)  

(24.4.2021 15:52:54)

Blani jak rada bych vsem tem hajzlum naplivala do obliceje,ale jak stale rikam,pokud nebudeme mit vsude,dobreho vudce tak s tim nic nenadelame.Ti co to ridi jsou zaprodanci,kteri to vse planovali a stale planuji po mnoho let,vsak vite jiste dost.A pan Pecka ma pravdu ,BLM is b...s...,Nekde jsem pred casem cetla,ze plan je,zapomela jsem presne rok,kdy cernych bude 70% and white will be slave. Here we go, right. A ten senilni Biden s tim jeho gangem tomu jen pomahaji.Ale uz dost,byla bych moc sprosta,preji hezke dny,pokud to ty hajzlove dovoli.

(24.4.2021 16:26:39)

Já bych oddělila pojem černý od pojmu blm. Mezi barevnými máme i přátele, všude jsou blbci a všude dobří lidé, já neřeším rasu. Nemám s tím problém. Řeším politizaci, aktivismus, pozitivní diskriminaci a tu cancel culture, vše to, čím ti, co na černé rase parazitují... ničí naše soužití! To je problém. Věřím, že olej do ohně metají oni.  

(24.4.2021 11:04:52)

Black lives matter...nejvetší oficialní rasistická organizace! BLM - fuck off

(24.4.2021 11:37:42)

Ukaž mi někoho, kdo to neví. Většina pak je raději zticha. Ti, co z toho mají, ti souzni a... nesouhlasí též. Jeden narkoman Floyd zemřel při zásahu policie. Následně černá blm teroristicka organizace pozabijela na 20 bělochů při jejich mirumilovmych pogromech na bílé sousedy a inkasovala miliony od dárců jako je Nike a další... Co to je?  Kam se to.propadame? Poslechněte si všichni podcast lidových novin s Tvrdikem.  Ze Slavie. Fotbal nemám ráda, ale co se délo ve Skotsku okolo toho zápasu a děje dnes na úrovni policie a trestu, to je DĚS! 

(24.4.2021 02:14:25)

Stale moc fandim,Eli sleduji denne .......vsem moc pozdravu a drzim palce

(24.4.2021 08:29:25)

Ahooooj do dálky a děkujeme... Jíťo, ve stínu podivností, co k nám od vás proudí, rada starších rodu posílá do států prosbu, vyřiďte tomu LeBronovic rasistickýmu parchantovi... ať dribluje a drží hubu! Není to poprvé, co to uslyší :-)))