Practical self sufficiency, můj sen | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Practical self sufficiency, můj sen

Zveřejněno 13.5.2020

Na toaletě mám knihu PSS. Jediné místo, kde mohu v klidu číst :-) Nořím se do ní s láskou. Byl to vždy můj sen. A je stále. Maximální praktická soběstačnost. Na Šumavě to moc nešlo, na Pohoří to také nebylo to pravé a Dolomity jdou 100% proti této filosofii nadmořskou výškou. Ale teď a tady to jede! 

Pod jižním bastionem je šparglovna, která má přes sto metrů délky a i šířka je dostačující! Jak na miniatletickýstadion pro Eli, na lukostřelnici i na pokusy, pěstování a v brzké době také rozmanitý chov pro zabezpečení rodiny, a zajištění proviantu v té nejlepší kvalitě! 

Už dnes u večeře bylo poznat, že jedeme tu správnou notu! Na stole nechyběl „HOME made“ chléb od Barči, „GARDEN made“ salát sázený holčičkama (špenátek, rukola, římský salátek, řeřicha, ředkvičky a lupení mladých ředkviček), a v neposlední řadě pány oceněný „SOUSED made“ nakládaný vepřový! Absolutní spokojenost! Tato cesta mě neskonale baví a moje plány nabírají nový směr :-) 


Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(14.5.2020 02:45:12)

Blani,vypada to moc krasne,moc rada vidim,kdyz se doma stale vari...from scratch. .,u nas je to stejne.Manzel pece  rye bread  2× tydne,dokonce si dela vlastni kvasek a rychle obcerstveni jen pokud nekde jedeme,No a jsme lucky, nasi kluci maji holky,ktere take vari. A zahradku mame take....Co vic si prat 

(14.5.2020 11:40:01)

Je to prostě paráda tam i tady a věřím, ze hodně čtenářek to tu má  úplně stejně... Co víc si přát!