Smutná & nasraná | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Smutná & nasraná

Zveřejněno 26.11.2021

Dnes nám od rána chodí jeden email za druhým. Od obcí, měst, soukromých subjektů. Mají jedno společné. Odesílatelem je pořadatel adventního trhu, na kterém jsem měla prodávat. Omlouvají se. Ruší. Konec. Konec Vánoc. 

No, minimálně pro nás to tak vypadá :-( Už druhý rok za sebou. 

Měla jsem být na trzích od Jižních Čech po Moravu, od zítřka po poslední možnou chvilku… předštědrodenní. No, nebudu, ostatně jako tisíce dalších „trhovců“, těch, co pro vás chtěli od kuropění do odpolední tmy a co den připravovat a nabízet to nejlepší, co umíme. Prolnout to veselou náladou vánoční, neopakovatelnou vůní a smíchem, prostě vás přivítat v atmosféře, kterou všichni tolik milujeme. Těšili jsme se. 

Na trh za námi nemůžete, ale do nákupních center, kde hlava na hlavě a pěkně pospolu a pomalu, na fotbal nebo nějakou super důležitou společenskou akci…, tam vás pustí. Fuj. Tomu říkám rovnost, stejný metr a logikou prošpikovaný způsob likvidace covidu… z hlavy nějakého magora.  

Teď stojím na louce, koukám a přemýšlím, kudy kam. Okolo hlavy mi poletuje sníh, první vločky. Tak nesmělé jako moje prosba, kterou právě čtete: POJĎTE SE MRKNOUT K NÁM DO E-KONZUMU, PROSÍM.

Třebas tam najdete vhodný dárek, něco na zub, lahůdku potřebnou, či jen těšící. Nejsme širokospektrální eshop, kde najdete vše, ale úplně vše a ve všech cenových relacích. U nás se soustředíme na absolutně nejvyšší kvalitu, kterou vlastním jménem garantujeme -  máme okolo stovky produktů, za které prostě a jednoduše mohu dát kdykoli ruku do ohně… 
Marmelády, prosecco, oříšky a vanilka, naše pražené mandle s rozmarýnem, špeky i salámky, sýry, rajčátka i olivy, tuňáci i mečouni, oleje olivové i koření všelijaká, knihy o marmeládách s recepty i o cestování… a četné další parádičky. Balíme obratem a dobře, posíláme Českou poštou do ruky a zakázky nad deset doručujeme osobně na adresu, aby poklady nedošly újmy.    
Děkuju! 

Že jsem použila slovo „nasraná“? Rok se chystáte na předvánoční šrumec, investujete, nakupujete, vyrábíte po nocích i nad ránem, vše jde stranou. A den před… akcí, ano, zítra měl být první trh, na který jste se těšili spolu s námi, přijde ten mail. Není to na posrání? Je! Sakra je! 

DO E-KONZUMU SE JDE TUDY. 


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit