Valdštejnovo zlato a noc v Oboře | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Valdštejnovo zlato a noc v Oboře

Zveřejněno 30.8.2020

Byl to šílený den. V tom dobrém slova smyslu. Ráno tým vyráží do Chebu, máme pozvánku na Valdštejnovu 10, běh okolo nádherného chebského Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Závod po divokých kostkách a okolo úchvatného souboru kupeckých domů z 13.-15. století… Špalíčku. Takovou kulisu si nemůžeme nechat ujít! Seriál „Běhej lesy“ organizačně a několikrát podivně zaskočil, tak se těšíme na změnu! 

Nad Chebem se chvilkami stmívá… už po jedné hodině, divoké černé mraky nabádají k opatrnosti před možnou průtrží, ale nakonec se běží v suchu. A to je dobře, kdyby ty kočičí hlavy na náměstí měly být pod deštěm, byl by to závod o život! 

Eli chvilku před startem dostává zprávu, že její kamarád Šimon vyhrál svoji kategorii na závodech v Chomutově, což ji jistě též povzbudilo! Ze startu do kopce vyletí jako šíp, nenechá nikoho na pochybách, nedá šanci ani klukům, divoký sešup náměstím dolů… a do cíle vbíhá první ne o parník, ale o letadlovou loď (jak to na instagramu komentuje jeden z E-lišky sponzorů Radek z Addera Sportu)! Videa můžete skouknout TADY

Po vyhlášení a po řádném posilnění nutričními doplňky od Hammer Nutrition, nového partnera pro sezonu 2020/2021, nasazuje tatínek k letu Cheb – Zalužany, kde na ně na šestou čekám před zámeckou bránou. Není čas ztrácet čas. Míříme na další akci. V Praze musíme být lehce po sedmé nejpozději. 

Jedeme na superduper noční Neon Run, nezávodní běh, na který dostala Eli vipkovou pozvánku pro celou rodinu! Tatínek je notně vyděšený, všude okolo stovky a stovky běžců, začíná pršet a před Oborou Hvězda je nálada naprosto dokonalá. Pořadatelem je parta, která má na starosti Winter Run i Night Run, takže profesionalita 100%. Rozcvičeni, vybaveni neony takovými i makovými a chvilku před devátou večerní start! Pět kilometrů zábavy a sportu! Naprosto fantastická akce, myšleno na vše, zázemí, občerstvení, muzika, bezpečnost, a nejkrásnější medaile, jaké jsme kdy v Čechách viděli! 

Díky organizátorům v Chebu i v Praze za nej sobotu a teď už… klid. Vlastně ještě dnes dala Eli dalších pět kilometrů mezi zámky na Orlíku a na Zalužanech, v rámci virtuálního mezinárodního běhu Athens Original Pheidippides Marathon, no a klid zbraní :-) Bude se ladit forma na semifinále a finále Čokoládové tretry, které se běží sedmého a osmého v Ostravě! 

Pokud se nestane nic zvláštního, však má Eli veškeré papírové / výsledkové předpoklady si mezinárodní finále mezi světovými atlety v rámci Zlaté tretry zaběhnout, bude to NEUVĚŘITELNÝ RACHOT! To je náš vrchol letošní sezony! To je výsledek prvního roku Eli Anny na atletické dráze! 

Držte palce, nebo přijeďte fandit, potěšíte E-lišku, pomůžete české atletice a budete mít zážitek na celý život! 

Fotogalerie!  
 


Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(31.8.2020 09:48:33)

Líza je bacil :-)... nakazila mojeho Šimona!!

A to je dobře,je to ta nejlepší nákaza co mohla přijít... Šimi vyhrál svůj první závod! V rámci Chomutovského půlmaratonu,běžel závod na cca 600m = 2x kolem chomutovského náměstí. Atmosféra byla skvělá a medaile parádní. A to znamená,že jsem byl závoďákem pověřen,abych mu našel další závod...co víc si přát! A jak mi řekl Pan trenér E-Lišky...dobře nám tak :-) Takže my Vám pěkně děkujeme :-) 

(31.8.2020 09:54:08)

Tomu říkám dokonalá nakaženost, super bacil a virus dohromady! Ještě promořit zbytek rodiny, však víš :-) 

Moc gratulujeme ještě jednou a zdá se, že mi vyrostl velký soupěř na naši Velkou cenu kamarádů!  Pozdravuj a dejte vědět další výsledky! 

Jo a tady máš na pomoc termínovku: https://www.svetbehu.cz/terminovka/mesic/9/rok/2020/lokalita/vse/povrch/vse/delka/vse/pohar/vse/