Wanted / vypisuji odměnu, aneb živý nebo mrtvý! | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Wanted / vypisuji odměnu, aneb živý nebo mrtvý!

Zveřejněno 29.9.2015

Před pár dny si na FB profilu kavárny stěžuji, že nám lidi dennodenně kradou drahé sklenice Weck, které nově plníme naším smetanovo-tvarohovým krémem s malinami, a dnes? Abych opravdu plakala :-( Je mi smutno, nebo k vzteku, vlastně je to bezmoc, taky… prostě, no, k nasrání! Slzy na krajíčku.

Víte, jak nám po narození E-lišky ukradli z Pohoří čápa, a já pak přála zlodějům, aby jim jednoho pěkného dne upadla prdel. Tak pokud znáte někoho bez „ní“, pak je to téměř jistě parchant, co mamince s miminkem švihnul dárek. Netušila jsem, ale…

Dnes plakat nebudu, zařekla jsem se!

Před pár týdny jsem byla na Pohoří, dobrá duše mi tam nechala Anděla strážného, a já byla šťastná, že nám má kdo hlídat domov. Věřila jsem, že zloděj okolo už nikdy ani neprojde!

Chce se mi vzteky někomu nakopat…

Dnes přijedu na Pohoří na Šumavě, domů, čert ví, zda se tam ještě do odjezdu na expedici dostanu, a… E-liška chtěla vidět svůj pokojíček. Bylo by tam krásně, kdyby… Viděli jste ty fotky s Andělem strážným? Víte, co je, tedy, co bylo :-( nad Andělem? Srdce.

Naše srdce z kamene s nápisem Naše dobroty. Koupili jsme si ho s panem P. ve dnech, kdy jsme na Pohoří začali říkat „doma“. Bylo to naše Srdce. Ne kus šutru, nejenom vývěsní štít, ale kus nás, náš začátek; jezdilo s námi po všech trzích a festivalech, po veletrzích i na Expu s námi bylo! Prostě… byla to naše první reklama! Není :-( Někdo mi ho ze zápraží ukradl!

Nebudu dnes plakat!

VYPISUJI ODMĚNU!
ČTĚTE, POSLOUCHEJTE A SDÍLEJTE, PROSÍM!

Za srdce, které se mi vrátí na zápraží:
dám tolik marmelády, kolik samo váží a pěknou kopu peněz k tomu!

Za toho parchanta, co ho ukradl:
za jeho doručení v jakémkoli stavu i skupenství, dám pusu a deset kop peněz k tomu!

Nebudu plakat, jdu se mrknout na instruktážní film: Brutální Nikita!


Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit