Světová Lady Džem – Blanka Milfaitová | Blanka Milfait | domácí marmeláda, Slunečná kavárna

Komentáře

Pro možnost komentovat se musíte Přihlásit

(8.4.2018 09:12:24)
Zaujala mne Tvoje fotka :-) aristokratická bytost ❤️ no marmeládová královna! Jinak pro mne opravdu svěží čtení z období, kdy jsem Vás ještě neznala...a taky snad první článek, co čtu, kdy odpovídá společně s Tebou i pan P. :-) no fakt dobrý! PS: třeba tady na webu by mohl mít pan P. svoje okénko, aneb jak to vidí ON :-)) nebo zpravodajství fousatého z pod Hory :-) ufff!!!
(8.4.2018 09:42:32)
Fotilo se to 3/4 dne na Srní, na louce pod starým stromem, celá vesnice čučela za záclonama oken a drbala, jak jsem se později dověděla :-) Poprvé v životě jsem byla za dámu, nebo možná jen za Ženu a ne za holku v teplákách... Cítila jsem ne trochu nedobře a trochu mi těšil výsledek :-) Byly to naše začátky a ten chaos okolo jsem vůbec nechápala... Děkuju za přečtení! A k okénku fousáče? Ale kdepak, za A stačí, že mi kecá do všeho, co píšu, a za B... jak víš je prostořeký a v jedné myšlence by urazil hromadu lidí :-) a další možná potěšil, ale kdepak. A potom, za pět let, co mám web i muže, jsem díky němu moje psaní hodně změnila, slova, vyjadřování, rétoriku... on říká, že jsem najednou zdravě agresivní i sebevědomá, takže podíl tam má :-)
(8.4.2018 12:59:17)
Nemáš zač, Blani ❤️ vždyť víš, že čtu VŠECHNO! Kdyby byla maturitní otázka Blanka Milfait, odmaturuju z fleku za jedna :-)